Sergeeva O E

СЕРГЄЄВА ОЛЕКСАНДРА ЄВГЕНІВНА
Завідувач кафедри,
професор, доктор фізико-математичних наук

Закінчила Одеський державний університет ім. І. І. Мечнікова по спеціальності – фізика. Працює на кафедрі з 1969 р., на посаді завідуючого кафедри з 1997 року. Соросовський професор, заслужений професор ОНАХТ, відмінник освіти України. Є членом двох спеціалізованих рад по захисту докторських дисертацій, членом редколегії одного з фахових видань. Під керівництвом Сергєєвої О.Є. на кафедрі фізики і матеріалознавства працюють 4 професори, доктори наук, 6 доцентів, кандидатів наук та 2 асистента, кандидати наук.
     Наукові інтереси

• Процеси формування і релаксації поляризованого стану в полімерних електретах з полярних і неполярних матеріалів;
  • Розробка нових методів дослідження електрофізичних процесів в полярних і неполярних діелектриках;
  • Фізичні процеси в п’єзоелектричних і піроелектричних сенсорах і приладах, виготовлених на основі сегнетоелектричних полімерів;
  • Фізичні методи дослідження властивостей харчових продуктів;
  • Застосування інноваційних технологій при розробці нових видів упаковки для харчових продуктів.

Олександра Євгенівна Сергєєва автор понад 250 наукових праць та науково-методичних робіт, серед них 7 монографій. Під ії керівництвом захищено 4 кандидатські дисертації. Має сім грантів для проведення наукових досліджень і участі в міжнародних наукових проектах.

Skype: Alexandra.Sergeeva5