zadorozhny

ЗАДОРОЖНИЙ ВАСИЛЬ ГЕОРГІЙОВИЧ
Професор, доктор хімічних наук

Закінчив інженерно-фізичний факультет Одеського політехнічного інституту в 1971 р У 1977 році захистив кандидатську дисертацію в Ленінградському технологічному інституті ім. Ленсовета по темі: Отримання і дослідження тонких полімерних плівок і покриттів у вакуумі. В1989 році захистив докторську дисертацію на тему: Дослідження процесів структуроутворення тонких полімерних плівок в вакуумі і створення нових технологій на їх основі. Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2010), Майстер спорту СРСР, депутат Одеської міської ради (2009-2011 р.р.), викладає дисципліну «Фізика».

Сфера наукової діяльності:

• Фізика процесів структуроутворення тонких плівок на твердій основі у вакуумі
  • Застосування тонких полімерних плівок і покриттів в мікроелектроніці.
  • Дослідження процесів отримання амарантової олії і вивчення структури його компонентів.

Професор В.Г. Задорожний має 240 наукових і науково-методичних публікацій, серед них одна монографія і 6 авторських свідоцтв і патентів.

zadorozhny1