Sokolov

СОКОЛОВ ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ

Професор, доктор технічних наук

Закінчив Одеський політехнічний інститут в 1967 р., нагороджений Дипломом 1 ступеня Виставки досягнень народного господарства УРСР (1987), медаллю "За трудовое отличие" (1986), медаллю Виставки досягнень народного господарства СРСР (1983).
   Працює на кафедрі фізики з 1967 року. З 2000 по 2006 рік займав посаду завідуючого кафедрою технології металів і матеріалознавства. Після об’єднання в 2006 році з кафедрою фізики працює професором кафедри фізики і матеріалознавства.
    Викладає такі дисципліни:

• Технологія конструкційних матеріалів і матеріалознавство;
  • Матеріалознавство;
  • Технологія відновлення зношених деталей;
  • Триботехніка;
  • Інтелектуальна власність.

Наукова діяльність – є керівником держбюджетної науково-дослідної роботи, державний реєстраційний № 01070011649, шифр 01/07 – ФіМ «Дослідження впливу матеріалів поверхонь тертя, технології їх зміцнювальної обробки і трибо логічних характеристик на надійність і довговічність деталей і вузлів машин»
    Має 250 наукових праць і 25 авторських свідоцтв і патентів.